Zestaw grzebieni na wszy ZapX Z100 + ZapX C200

  • Producent: VISIOMED Lab
  • Dostępność: Chwilowy brak towaru
  • Gwarancja: 12 miesięcy

Nasza cena: 146,00 zł 130,00

Masz pytania? Zadzwoń 508 31 03 93 lub napisz

Opis produktu

Kompleksowy zestaw do zwalczania wszy i gnid ZAPx Visiomed

  • łatwy w obsłudze
  • bezpieczny nawet dla dzieci powyżej 3 roku życia
  • pomaga w zwalczaniu wszy i gnid z natychmiastowym efektem
  • 100% skuteczności
  • nie wymaga zastosowania środków chemicznych

Zestaw składa się z 2 produktów: Grzebienia elektronicznego ZAPx Z100 skutecznie zwalczającego wszy oraz z Grzebienia elektrostatycznego ZAPx C200, który usuwa gnidy.

Grzebień elektroniczny ZAP model Z100 , to produkt do walki z pasożytami. Tradycyjne metody leczenia wszawicy są zazwyczaj skuteczne, ale dość uciążliwe  i nieprzyjemne zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Grzebień Z100 ZAPx dzięki specjalnie zaprojektowanym metalowym zębom  łatwo i szybko przeczesuje włosy rażąc pasożyty prądem.  Między zębami grzebienia wytwarza się napięcie elektryczne, które paraliżuje wszy, a przy tym jest nieodczuwalne i w pełni bezpieczne dla człowieka. Grzebień niszczy również pasożytnicze larwy jak i gnidy. Grzebień jest przeznaczony do wielokrotnego użytku, można go używać tak często jak jest to konieczne nawet w celach profilaktycznych po powrocie dziecka ze szkoły czy przedszkola. Po każdym użyciu należy go zdezynfekować. Stosować wyłącznie na suche włosy. Grzebień elektrostatyczny ZAP C200 to doskonały produkt do usuwania z jaj. Dzięki specjalnie zaprojektowanym zębom grzebienia łatwo i szybko pozbędziesz się gnid. Grzebień niszczy przede wszystkim pasożytnicze larwy i gnidy, dzięki specjalnym żłobieniom, które rozrywają gnidy i zczesują je z całej długości włosa. Grzebień jest przeznaczony do wielokrotnego użytku, można go używać tak często jak jest to konieczne. Po każdym użyciu należy zdezynfekować grzebień. Nie wolno używać grzebienia C200 ZAPx na mokre włosy.

Oba modele posiadają europejski znak bezpieczeństwa      i są w pełni bezpieczne dla dzieci od 3 roku życia. Warto zakupić oba grzebienie i stosować jako kompleksową, alternatywną do środków chemicznych metodę walki z wszawicą

     

Towar wysyłamy w dyskretnym opakowaniu
za pośrednictwem Poczty Polskiej lub GLS

Zestaw grzebieni ZapX