• Dostępność: na zamówienie

Nasza cena: 1 000,00

Masz pytania? Zadzwoń 508 31 03 93 lub napisz

Opis produktu

Eliksir Stop and Grow Hair Dreams 

Hairdreams Stop&Grow – skuteczna, opatentowana metoda, która hamuje wypadanie włosów, a jednocześnie wspomaga porost nowych włosów.Coraz więcej ludzi cierpi na zwiększone wypadanie włosów. Co drugi mężczyzna i coraz więcej kobiet ma ten problem. Najczęstszą przyczyną jest odziedziczona skłonność genetyczna. Inne czynniki, które mogą powodować wypadanie włosów to stres, choroby lub nieprawidłowe odżywianie. We wszystkich tych przypadkach wytwarzany przez organizm hormon DHT (Dihydrotestosteron) powoduje, że aktywne cebulki włosów zanikają i produkują mniej nowych włosów. Skutek: włosy stają się coraz cieńsze, a skóra głowy coraz bardziej widoczna.

Hairdreams Stop&Grow® to nowatorska terapia przeciw wypadaniu włosów, która została stworzona we współpracy z wiodącymi naukowcami, dermatologami i uniwersytetami. Metoda ta została zgłoszona do opatentowania i bazuje na nowym kompleksie substancji czynnych PHT i innowacyjnym 2-fazowym zastosowaniu.

EFFECT-PHASE (faza efektu) zawiera koncentrat z fitohormonów i kolagenu Tetra-G. Hamuje działanie powodujących wypadanie włosów hormonów DHT, pobudza odpowiedzialne za porost włosów funkcje komórek i powoduje, że „śpiące” korzenie włosów budzą się i znowu produkują nowe, zdrowe włosy. Jednocześnie wzmocnione zostają korzenie włosów, które mocniej trzymają się skóry głowy.

BOOSTER PHASE (faza wzmacniająca) w celu rozwinięcia maksymalnego działania zostaje domieszana dopiero krótko przed zastosowaniem. Zawiera ona aktywującą taurynę, której działanie wzmacnia fazę efektu (Effect Phase) oraz pobudza  dodatkowe impulsy powodujące wzrost włosów. 

W opakowaniu znajduje się 10 kapsułek wystarczających na 30 dniową kurację

Towar wysyłamy w dyskretnym opakowaniu
za pośrednictwem Poczty Polskiej lub GLS

Eliksir HairDreams